Hakkımızda

 

1981 yılından beri Ankara’lılara gerçek bir görsel ziyafet yaşatmak için her çeşit sanatsal çerçeve tasarımını ve uygulamasını bu atölyede gerçekleştirdik. Osmanlı dönemine ait kaftanlardan, film setlerinde dekor amaçlı kullanılan kıyafet ve eşyalara, boyutu ne olursa olsun tarihi yada manevi değer taşıyan objelerinizden, madalyalara, değerli kolleksiyonlara kadar.. Geçmişinizde ki tüm anıların toplandığı yıllanmış ve yıpranmış eski fotoğraflarınızdan, son teknoloji ile donatılmış en çarpıcı karelere, sizin, eşinizin ve çocuklarınızın hayatları boyunca yaşadıkları en unutulmaz anlardan, eski mektuplara, diplomalara, ilk ofisinizin veya evinizin duvarları için saatlerinizi harcayıp seçtiğiniz yağlıboya, suluboya ve diğer her türlü esere kadar...
Birçok anı geçti bu atölyeden.
Hepsini tek tek, incelikle, sahibi sanki bizmiş gibi, sizin gözünüzden ve sanatsal açıdan en doğru bütünlüğü oluşturmak adına, tüm tecrübemizi katıp, inceleyip, sizden önce kendimize -beğendik mi? diye sorup Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla karşınıza çıktık. Bu özeni başka bir yerde bulamayacığınızı bildiğimiz için de, 33 senedir hala aynı yerde, aynı kalite anlayışı ve güleryüzle buradayız.
Geleneksel ve çağdaş çerçeve çeşitlerinin bir arada bulunduğu, uygun fiyat ve teslim koşulları ile Ankara’nın ilk çerçece mağazası Dam Çerçeve, sizleri beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet anlayışı ile karşılıyor. Uzun yıllardır birçok sanatsever, ressam, fotoğraf sanatçısı ve yerli-yabancı kuruluş, bu çatı altında aradıkları kaliteye ulaştılar.
Düşündüğünüzden daha fazlası için, en yakın zamanda görüşmek üzere. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
                                                                                                                                                           Dam Çerçeve San.Ltd. Şti.
                                                                                                                                                                      Haluk GİRAY

 

 

 
 
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim
Dam Çerçeve © 2014